source url Proč se zúčastnit právě našeho SEO školení?

  1. SEO vysvětlujeme na konkrétních příkladech
  2. Nenecháváme si různé SEO tipy pro sebe - rádi poradíme
  3. Školení v 7 městech
  4. Lektor Jan Linhart - spoluautor knihy 333 tipů a triků pro SEO
  5. Školení již od 5 účastníků

Ohlasy účastníků

Účastníci jsou se školením spokojeni. Přečtěte si komentáře přímo od účastníků školení.

Hromadná školení v Brně

Z mého pohledu nemůžu školení nic vytknout. Všechny potřebné informace, které jsem se potřeboval a chtěl dozvědět jsem na tomto školení získal. Skvělé je i demostrování jednotlivých metod na webech posluchačů.

Martin Vráblík Vindis s.r.o. – www.centrshop.czhračky

Hutné školenie nabité praktickými radami a skúsenosťami z praxe. Odporúčam hlavne pre české firmy, ktoré si chcú SEO spravovať vo vlastnej réžii a hľadajú návod ako na to.

Mgr. Anežka Compelová, MCR, s.r.o. – www.profimakler.sk

Školení bylo velmi přínosné, probírání důležitých témat šlo do značné hloubky včetně velmi přehledných ukázek formou on-line projekce s praktickými ukázkami na konkrétních webech. Myslím, že tématicky bylo školení vyčerpávající a předčilo moje očekávání.

Bc. Leoš Sikora – www.skolnipotreby.czškolní potřeby

Hromadná školení v Olomouci

SEO školení bylo opravdu na velmi vysoké úrovni. Pan Linhart je jak se říká člověk na správném místě. Oceňuji malou skupinku, individuální přístup, výbornou připravenost, originální prezentaci, obsah prezentace a její přizpůsobení méně znalým lidem z daného oboru, prostory prezentace, občerstvení. Dozvěděl jsem se celou řadu užitečných a nových věcí. Zjistil jsem, že máme opravdu velké mezery v našich webových prezentacích, což je super, že vím, že se to dá stále a stále zlepšovat. K většímu proniknutí do problematiky jsem si také mohl koupit skvělou knížku, kterou jsem ihned po školení začal postupně číst, :-) . Jsem velmi rád, že jsem využil tohoto školení s Vámi a věřím, že to nejen mně, ale celému našemu projektu velmi pomůže. Děkuji Vám mnohokrát za OPRAVDOVÉ ŠKOLENÍ.

Ing. Michal Jílek, manažer projektu „Domy s duší“ – www.domysdusi.czdomy s duší

SEO školení mě opravdu překvapilo. Jsem sice již poměrně znalý v oblasti SEO, ale i tak zde padlo pár zajímavostí a novinek, které jsem předtím nevěděl. Navíc podání lektora nebylo žádné uspávající a na školení byla vidět dobrá nálada všech úšastníků. K tomu také přispěla komorná atmosféra 7mi lidí + lektora. Toto školení můžu všem jedině doporučit.

Ing. Jan Kvasnička – www.kvasnickajan.cz

SEO školení mi přineslo spoustu nových informací a poznatků, které jsem potřeboval. Vyvrátilo spoustu „mýtů“, které kolují na internetu a jsou naprosto nesmyslné. Průběh a zpracování programu školení byl super a všem potencionálním zájemcům mohu účast jen doporučit.

Jiří Vondruška – www.svitidlaosvetleni.com

Myslím si, že školení bylo vedeno přehlednou formou přístupnou i pro začátečníky neznalé problematiky s dostatkem praktických příkladů užitečných nástrojů.

Martin Gieler – Tubes International s.r.o. – www.tubes-international.cz

SEO školení bylo opravdu na velmi vysoké úrovni. Pan Linhart je jak se říká člověk na správném místě. Oceňuji malou skupinku, individuální přístup, výbornou připravenost, originální prezentaci, obsah prezentace a její přizpůsobení méně znalým lidem z daného oboru, prostory prezentace, občerstvení. Dozvěděl jsem se celou řadu užitečných a nových věcí. Zjistil jsem, že máme opravdu velké mezery v našich webových prezentacích, což je super, že vím, že se to dá stále a stále zlepšovat. K většímu proniknutí do problematiky jsem si také mohl koupit skvělou knížku, kterou jsem ihned po školení začal postupně číst, :-) . Jsem velmi rád, že jsem využil tohoto školení s Vámi a věřím, že to nejen mně, ale celému našemu projektu velmi pomůže. Děkuji Vám mnohokrát za OPRAVDOVÉ ŠKOLENÍ.

Ing. Michal Jílek, manažer projektu „Domy s duší“ – www.domysdusi.czdomy s duší

Školení na mě zapůsobilo. Pan Linhart je zkušený lektor a dokázal v poměrně krátkém čase vyložit srozumitelným a zajímavým způsobem obsáhlé téma SEO. Doporučuji.

Martin Pokorný, CK Rajbas Outdoor Travel – www.rajbas.euturistika

Školení mi bylo jistě v mnohém přínosem – zatím jsem sice neměl příležitost získané zkušenosti pracovně využít (z časových důvodů), ale jisté je, že jsem se dozvěděl spoustu nových a zajímavých skutečností a cest, po kterých se vydat. Znalosti takto získané jistě budu schopen zúročit. Jen možná jedna malá výtka – bylo příliš málo času na příliš hodně „témat“. Otazkou je, zda to nějak nevyřešit. Jinak bylo vše v naprostém pořádku – včetně školitele :-)

Miloš Kratochvíl, Softprofes s.r.o. – www.boromeum.czubytování Hradec Králové

Školení bylo perfektní a splnilo má očekávání. Dozvěděl jsem se spoustu nových informací a díky tomu, že bylo málo účastníků, jsem viděl některé příklady přímo na svém webu, což pro mne bylo obrovským přínosem. Velmi mě také potěšilo, že jsem dostal SEO analýzu svého webu.

David Šrubař (DANKELUS s.r.o.) – www.zajimavedarky.czoriginální dárky

Školení bylo dostatečně obsáhlé a celý časový prostor byl opravdu smysluplně využitý. Rozhodně je třeba ocenit také dodané materiály a SEO analýzu konkrétního projektu.

Pavel Hnilica - www.deramax.czelektronika pro dům a zahradu

SEO školení splnilo mé představy o šíři i podrobnosti témat. Jelikož nejsem začátečníkem v oblasti SEO, dostal jsem od pana Linharta i dostatek prostoru k diskusi. Závěrem byla taktéž probraná nezávislá analýza našeho projektu.

Mgr. Ivo Kylián – www.eltasat.czsatelitní komplety

Seo školení mi ukázalo a objasnilo řadu problémů a nejasností, kterým jsem doposud při SEO optimalizaci firemních stránek www.itprime.cz nepřikládal důležitost.

Roman Vojtíšek, IT Prime s.r.o. - www.itprime.czservis PC

Velmi přínosné školení, názorné, přehledné + zpracování firemní SEO.

FOR JOB PROTECT, s.r.o. - www.pracovni-obuv.czpracovní obuv

Na školení jsem se dozvěděl informace, o kterých jsem neměl ani tušení. Určitě mi rozšířilo úhel pohledu na SEO a jsem přesvědčen, že změny, které díky školení provedu na svých webech budou mít pozitivní výsledek.

Ing. Josef Křetinský – www.obchodproturisty.cz

Školení bylo srozumitelné s profesionálním výkladem. Na všechny naše otázky jsme dostali jasné odpovědi, většinou s praktickým vzorem. Celý program školení byl vyvážený a jednotlivé části na sebe logicky navazovaly. Školení bylo velkým přínosem pro mne i naše stránky.

Štěpán Žůrek – www.eskrine.cz

SEO školení bylo pro náš web DoBazaru velice přínosné, za dobu, kdy provozujeme tento inzertní server a věnujeme mu více času, jsme se rozhodli využít tohoto školení, které nám nastínilo jakým způsobem máme nyní inzertní server upravovat a na jaké uživatele se soustředit, se SEO optimalizací jsme měli zkušenosti pouze „internetové“ a školení nám ukázalo, že se máme soustředit i na jiné možnosti. Školení bylo přínosné, ihned po školení jsme udělali pár úprav jak bylo uváděno, a po 2 dnech se web posunul o 4 zápisy nahoru. Děkujeme.

Roman Klíma – www.dobazaru.cz

SEO školení bylo velmi zajímavé a přineslo mi spoustu nových poznatků, které mohu okamžitě využít ve své práci.

Jaroslava Turková – www.atsolution.cz

Školení bylo velice přínosné a všechny aktivně zapojilo.

Pavla Simonsen – www.atsolution.cz

Školení probíhalo ve třech lidech, takže byl velký prostor věnovat se konkrétním věcem na mém webu. Na školení jsem zjistil co dělám špatně a kudy vede cesta při budování e-shopu. Základ SEO jsem již měl před školením, další detaily co jsem se dozvěděl, mi doufám pomůžou porazit konkurenci.

Pavel Vaňha – www.sale-fashion.czznačkové oblečení

Školení se mi velmi líbilo. Bylo věcné a ukázky přímo na daných webech byly velice přínosné. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých informací o kterých jsem ani netušil. Takže školení považuji za velice přínosné. Jen ke konci jsem se do toho začal už trošku motat (ale v podkladech co máme k dispozici si to dohledám). Děkuji.

Tomáš Mazáč – www.exprespneu.czlevné pneu

Príjemne ma prekvapilo, že ma po školení nebolela hlava zo samej teórie. Práve praktické rozoberanie webov návštevníkov školenia robia zo školenia príjemný a hlavne užitočne strávený deň.

Mgr. Peter Šeba, MBA – www.seba.skdarčeky

Školení Seo předčilo mé očekávání. Jsem v této oblasti začátečníkem, ale i tak bylo pro mně srozumitelné a přehledné. P. Linhart se rozhodně ve svém oboru výborně orientuje. Velikou výhodou bylo, že spoustu věcí nám vysvětloval na konkrétních příkladech našich vlastních projektů. Můžu rozhodně doporučit – nejen začátečníkům. Chci ještě podotknout, že i když je napsáno v přihlášce, že není potřeba notebook, domnívám se, že je to veliká výhoda, hlavně když je více účastníků…

Ing. Barbora Gúčiková – www.ekocestou.czekodrogerie

SEO školení bylo vedeno na profesionální úrovni. Přes vysvětlení základní pojmů až po konkrétní principy volby klíčových slov, on a off-page faktorů. Jako pozitivní lze označit uvedení široké řady praktických příkladů.

ISOTRA a.s. – www.isotra.czžaluzie, rolety

So školením som bol veľmi spokojný, dostal som viac informácii, ako som očakával. A to už som si naštudoval pred školením knižku 333 tipov na SEO. Odporúčam preto každému začínajúcemu ako aj pokročilému majiteľovi webových stránok.

Tomáš Lašček, Lasy, s.r.o., www.paradnedarceky.skdarčeky

SEO školení bylo na velmi vysoké a profesionální úrovni. Pan Linhart, má spoustu zkušeností a určitě ho obdivuji v tom, že ty informace předává dál a nenechávasi je pro sebe. Pro mě bylo školení velkým přínosem a určitě ho využiji na plno. S naším eshopen s nářadím je to v konkurenci velmi těžké, ale s pomoci školení a panu Linhartovi věřím, že dosáhneme našich požadovaných výsledků a cílů. Školení určitě doporučuji těm, kteří ještě váhají, zda se na něj přihlásit.

Lukáš Treutner – www.ttn-naradi.czlevné nářadá

Školení bylo pro mne zajímavé, získal jsem spoustu nových informací a inspirace. Ano, bylo by jednodušší získat konkrétní příkazy jak udělat vše, aby to šlo samo, ovšem takto to nefunguje… :o ) Školení splnilo všechny očekávání.

Tomáš Krýdl www.provysavace.czsáčky do vysavače

Hromadná školení v Českých Budějovicích

Školení bylo velmi přínosné, uvedlo mě do problematiky SEO, všem vřele doporučuji. Děkuji.

Petra Bodoríková (Aktiv Písek) – www.aktivpisek.czzdravotní pomůcky

Ještě jednou děkuji za pozvání na školení. Vzhledem k tomu, že využíváme vašich služeb a v budoucnu to zatím i tak plánuji, nejsem asi ten nejlepší hodnotitel. Přesto mě školení bavilo a bylo mi přínosem. A co mě hodně oslovilo – byl linkbaiting. Tam vidím velký potenciál. A ještě je to alespoň kreativní na rozdíl od ostatních činností spojených s optimalizací:-) Děkuji.

Jana Hladíková, Cofins CB, s.r.o. – www.vsichnikreslime.czkurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou

Školení SEO předčilo mé očekávání – výklad, prezentace, praktické příklady, skripta, a na závěr analýza mého projektu – výborně připravené a zpracované, přehledné a srozumitelné.

Miluše Těsnohlídková – www.koralky-komponenty.czkorálky

Poutavé a profesionálně vedené školení.

Jindřich Pils, Vydavatelství MCU s.r.o. – www.visitjiznicechy.czJižní Čechy

Hromadná školení v Praze

Školení proběhlo v klidném duchu,podání školení bylo spíš jako diskuze o SEO a né jako školení.

Lukáš Mach, Comander.s.r.o. – www.svitidla-obchod.cz

Ucelený a věcný přehled o SEO nastrojích pro optimalizaci webových stránek.

Patrik Mahler, Compact-Service s.r.o. – www.shop4x4.cz

Získal jsem všeobecný přehled o SEO, ale osobně jsem čekal průběh trošku jiný. Myslel jsem že se vybere určitý web např. pujcovna-nabytku.cz a řekneme si určitá důležitá klíčová slova pro tento web a pokud tyto slova nevyjedou na první stránce např, seznamu, tak začneme konkrétně na tom webu ukazovat co se musí udělat a na tom webu ukazovat co je dobře udělané a co naopak špatně, např. jestli v názvu zboží dát nejříve značku nebo typ, zkrátka co je pro vyhledávač nejpřívětivější. Osobně mám z toho pocit že to bylo hlavně o zpětných odkazech a jsem v tom teď trošku zamotaný, protože jak jsem se dozvěděl tak jsou hodně důležité a zároveň momentálně škodí. Toto je můj názor, jak to vidím já a co jsem od školení čekal, ale píši to jako můj postřeh a netvrdím tím že školení bylo špatné – hodně nových věcí jsem se dozvěděl, bylo dobře zorganizované a v pěkném centru s parkováním.

Petr Palouček – Moje-Elektro.cz

Školení můžu rozhodně jedině doporučit. Obsahuje opravdu mnoho informací, od základních co vůbec seo je až po tipy kam umístit své odkazy a ukázky jak to udělat, aby na Vás lidé odkazovali sami od sebe. Největší přínos vidím v aktuálnosti informací. Zjistíte, že spoustu věcí děláte zbytečně a co byste dělat měli, to neděláte nebo děláte špatně.

Pavel Garlík, Autopůjčovna Garaxis – www.garaxis.czautopůjčovna Karlovy Vary

Individuální firemní školení

Školení nám přineslo nové poznatky, které pomohou ještě lépe nastavit naše stránky pro zákazníky.

Realitní kancelář STING, s. r. o. – www.rksting.cz

Z individuálního školení mám velmi dobrý pocit. Dostal jsem ucelený přehled o problematice zvané SEO, a protože školení probíhalo v komorním prostředí, mohl jsem se neomezeně ptát na vše čemu jsem nerozuměl, nebo co mě zajímalo více. K odpovědím na mé dotazy byly také ukázány konkrétní příklady, takže jsem naprosto spokojen a takovéto školení můžu jen doporučit.

Ing. Ladislav Chýlek – www.mojecocky.czkontaktní čočky